Programlar

1
Çok Özel Fiyatlar Taksit İmkanı Program Katılım Belgesi
2
Çok Özel Fiyatlar Taksit İmkanı Program Katılım Belgesi
3
Başarı Koçluğu Programı ile kişisel gelişiminizde yolculuğunuzda kendinizi dönüştürmeye hazır mısınız? Eğitim kaydı kayıt yaptırdığınızda bireysel gelişiminizin ilk adımlarını atacak ve başkaları için de bir yansıması mümkün olabilir. Bilinçaltınızın gücüyle tanışmak, etkin beyinsel kullanım kılavuzuna sahip olmak, sınavlara, toplantılara, sunumlara yüklediğiniz “ heyecan, kaygı, korku, odaklanma, bıkkınlık, mecburluk ” vb. gibi problemlerinizi pozitife çevirmek, temsil sistemlerinize göre nasıl öğrenildiğinizi, çalışma alanlarınızın gizemini, hedef belirleme ve bu hedef beyninizi görüşme sırlarınızı, sihirli kelime ve güçlü kelimelerin gücüyle başarınızın ortaya çıkan sorunlarınıza olacaktır. “Hayatta kalanlar zihinlerini yönetmeyi öğrenenlerdir.  Yani zihinleri değil, onların zihinlerini yönetir.” Mustafa Kılınç Ders içeriği: Eğitimde 7 bölüm ders kaydı bulunmaktadır. Dilediğiniz zaman diliminde izleyin.  Eğitim video kayıtlarını tamamladığınızda ZOOM platformu üzerinden çevrimiçi yayında eğitimle ilgili her türlü parçalara ayrılabileceksiniz. Katılım koşulları: Kendini dönüştürmeye karar veren herkes katılabilir.
Çok Özel Fiyatlar Taksit İmkanı Program Katılım Belgesi
4
NLP'nin bilim, sanat ve teknolojiyle tanışmak, bilinen evrensel anlayış ve bilinçaltı dönüşüm teknikleriyle bütünlük ve değişim yaşamanıza katkı sağlarken, güçlü, başarılı ve sevgi dolu birine dönüşeceksiniz. Temel düzeyde NLP eğitimini tamamlayarak NLP Uzman adayı olabilirsiniz. Ders içeriği: Eğitimde 19 bölümlük video ders kaydı bulunmaktadır. Dilediğiniz zaman diliminde izleyin.  Eğitim video kayıtlarını tamamladığınızda ZOOM üzerinden yayınlanacak online yayında eğitimle ilgili her türlü bölümden ayrılabileceksiniz.  Eğitimler tamamlandığında uluslararası geçerli “INLPTA” düzeni NLP PRACTITIONER sertifikasına sahip olacaktır. Katılım koşulları: Kendini dönüştürmeye karar veren ve NLP Koç adayı olmak isteyen herkes katılabilir.
Çok Özel Fiyatlar Taksit İmkanı Program Katılım Belgesi
5
Çok Özel Fiyatlar Taksit İmkanı Program Katılım Belgesi
6
Çok Özel Fiyatlar Taksit İmkanı Program Katılım Belgesi
7
Çok Özel Fiyatlar Taksit İmkanı Program Katılım Belgesi
8
Çok Özel Fiyatlar Taksit İmkanı Program Katılım Belgesi
9
NLP Koçluğu Programındaki tekniklerin daha üst boyutlardaki modellerini öğrenip öğrenip NLP tekniklerini uygulayabilecek yeterliliğe sahip bir MASTER olabilirsiniz. Bilinçaltı değişim gücünü kullanarak, iletebilecek ve ilerletebileceksiniz.  Ders içeriği: Eğitimde 16 bölümlük video ders kaydı bulunmaktadır. Dilediğiniz zaman diliminde izleyin.  Eğitim video kayıtlarını tamamladığınızda ZOOM üzerinden yayınlanacak online yayında eğitimle ilgili her türlü bölümden ayrılabileceksiniz.  Eğitimler tamamlandığında uluslararası geçerli “INLPTA” düzeni NLP MASTER PRACTITIONER sertifikasına sahip olacaksınız. Katılım koşulları: NLP Koçluğu eğitimini tamamlayarak NLP Master olmak isteyen kişiler katılabilir.
Çok Özel Fiyatlar Taksit İmkanı Program Katılım Belgesi
10
Yaşam Koçluğu Programıyla değişimin temelinde bilinçaltı gücünü kullanarak kişilerin etkin dinlenerek, kişiyi ulaşması gereken çözüme götürmeyi başarabileceksiniz. Kişinin hayatında eksik ya da hatalı olan parçalarının dönüşümünü sağlamasına katkıda bulunabileceksiniz.  Ders içeriği: Eğitimde 14 bölüm video ders kaydı bulunmaktadır. Dilediğiniz zaman diliminde izleyebilirsiniz. Eğitim video kayıtlarını tamamladığınızda ZOOM platform üzerinden gerçekleşecek online yayında eğitimle ilgili her türlü sorularınızı sorabileceksiniz. Eğitimler tamamlandığında uluslararası geçerli “INLPTA” onaylı Yaşam Koçluğu sertifikasına sahip olacaksınız. Katılım şartı: Kendini geliştirmek ve yaşam koçu olmak isteyen herkes katılabilir.
Çok Özel Fiyatlar Taksit İmkanı Program Katılım Belgesi
11
1. Bölüm: Etkin beyin kullanım kılavuzunun sırlarını öğrenerek zihinsel boyutta satış yapabileceksiniz. Potansiyel müşterileri bilinçaltı düzeyde çözmek, ikna etmek ve kazanmanın zevkini yaşayacaksınız.2. Bölüm: Profesyonel satış pazarlama uzmanlığına giden yolda NLP ile satış-pazarlama tekniklerinin gücünü kullanabileceksiniz.Gerçekleştirebilecek hedefler belirlemeyi, beden dilinizle beyninizi doğru kullanmanın gücüyle satış-pazarlama alanında fark yaratabilmeyi başaracaksınız.3. Bölüm: Profesyonel satış – pazarlama bireyi olabileceğiniz bu bölümde, satış içinde bilinçsiz yeterlilik (üstad) seviyesine gelmiş olacaksınız. Satış-pazarlama konusunda başarı mühendisliğinin hazzını yaşayarak kazanmayı deneyimleyeceksiniz.  Ders içeriği: Bu eğitim 3 bölümden oluşmaktadır. Eğitimde 19 ders video kaydı (bulunmaktadır. Dilediğiniz zaman diliminde izleyebilirsiniz. Eğitim video kayıtlarını tamamladığınızda ZOOM platformu üzerinden gerçekleşecek online yayında eğitimle ilgili her türlü sorularınızı sorabileceksiniz. Eğitimler tamamlandığında uluslararası geçerli “INLPTA” onaylı eğitim sertifikasına sahip olacaksınız.Katılım şartı: Satış-pazarlama alanında çalışan ve bu konuda merakı olan herkes katılabilir.
Çok Özel Fiyatlar Taksit İmkanı Program Katılım Belgesi
12
NEDEN AŞK VE İLİŞKİ KOÇLUĞU  Aşk ve ilişki yolculuğunda NLP teknikleriyle fikiraltı sırlarını öğrenerek, muhteşem aşk ve ilişki arasındaki üçgenin hazzını yaşarken aşkın sihirli yapısıyla bütünleşip sevgi dolu olabilirsiniz.  AŞK VE İLİŞKİ KOÇLUĞU PROGRAMI NE istediğiniz Aşk ve İlişkiyi yakalamak için beyin kullanımı kılavuzuyla bütünleşmek, tek tek ve partnerinizle kurduğunuz iletişimin sihirli bir şekilde varlığını sürdürebilmesi, Aşk'ta şu ana kadar bilincinde olmayız bilincinizaltı oyunlarının farkında olmak, Aşk'ta iknanın gücünü kullanmak, kadın ve erkeği eyleme geçiren 4 ana duyguyu öğrenmek, partnerinizin sevgi dilini çözmek, partnerinizin kendinize bağlanmanın sırlarını değiştirmek, ayrılıklık duygularından kurtulmak, aşk ve yaşayabileceğiniz inanç kalıplarınız ile muhteşem “tatmin olma” ve “tatmin etme”nin gücüne sahip olmak için bilinçaltı sırlarını kullanma programıdır.  Bu program aşk ve ilişki yaşamınızda fark yaratmanızı, ilgi çekmenizi, sizi etkilemenizi sağlar. Aşkın bilinçaltı sırlarıyla dolu olan bu program; Tıbbi tavsiye, teşhis ve öneri tedaviz ve uygulamaz. Tıbbi sağlık sorunlarınız için tıbbi meslekler grubu olan doktorlarla toplanmaz.  Aşk ve ilişkide kesintisiz olanlar, gelenler gidenleri aratıyor diyenler, ne başarısızım yapayım hiçbir şey değişmiyor diyenler, yok benim bahtım böyle diye dövünenler yaşarken “coşku, haz, orgazm, tatmin” hissi yaşamanlar, kendini rahatsız ve yeterli hissetmeyenler şu anda mevcut durumu dönme zamanı. Aşk ve ilişki koçluğu programı ile hak ettiğiniz Aşkı, tatmini, tatmin olma ve tatmin etme performansını gösterir. Ders içeriği: Eğitimde 11 video ders kaydı bulunmaktadır. Dilediğiniz zaman diliminde izleyin. Eğitim video kayıtlarını tamamladığınızda zoom üzerinden yayınlanacak online yayında eğitimle ilgili her türlü dağılışı sorabileceksiniz. Eğitimler tamamlandığında uluslararası geçerli “INLPTA” düzeyinde aşk ve ilişki koçluğu sertifikasına sahip olacaksınız. Katılım koşulları: İlişkilerini sürdürmek ve mutlu hale getirmek isteyenler, İletişimin gücünü öğrenmek isteyenler, Aşk ve İlişki koçu olmak isteyen herkes katılabilir.
Çok Özel Fiyatlar Taksit İmkanı Program Katılım Belgesi
13
NEDEN KALİTELİ CİNSEL YAŞAM PROGRAMI Kadın ve Erkeğin cinsel dilini bileceğiniz, cinsellikte tam yeterlilik inancına sahip olmak ve başarı hedefleriniz, cinsellikte merak ve sürprizlerin bilinçaltı gücüyle sevgi dolu olabileceğiniz Kaliteli bir Cinsel Yaşama ulaşacaksınız. NE KALİTELİ CİNSEL YAŞAM PROGRAMI Kaliteli kaliteli yaşam programıyla; cinselliğin ayrılması, kadın ve erkeği doyuma götüren kültürel altı cinsellik dilini kullanmak, cinsel doyuma kısıtlama sırlarını kullanmak, yetersizlik, erken boşalma, ayırma, bastırma, orgazm sorunlarından kurtulma, doruk zevke erişme sırlarını kullanma, cinselliğin yanlış inançlardan kurtulma, ilişkilerde kadın ya da da erkeklerin bilinçaltı düzeyinde ne beklediğini, aldatılan kadın ve erkeklerin ipuçlarına sahip olmak, gözlerle sevişme ve doruk performansı ile üçlü orgazm yaşamanın sırlarını bütünleştirmek, tacizliklerle yaşamakla esiri olmak ve zevki yaşama hakkınızı elde etmek için, zihinsel ve tatmini yaşayabilmeyi öğrenebileceğiniz “Kaliteli Cinsel Yaşam” Programıdır. Program dağılımı içinde “Neden'ler” değil “Nasıl'lar”ın anlatımını sağlayan NLP Programlama teknikleri sunulmaktadır. Teori + teknik entegrasyonunda sunulan “Kaliteli Cinsel Yaşam Programı” tıbbi tavsiye, teşhis ve tedavi önerisiz ve uygulamaz. Tıbbi sağlık sorunlarınız için tıbbi-ticaret grubu olan doktorlarla görüşürüz… Ders içeriği: Eğitimde 14 bölümlük video ders kaydı bulunmaktadır. Dilediğiniz zaman diliminde izleyin. Eğitim video kayıtlarını tamamladığınızda ZOOM platformu üzerinden çevrimiçi yayında eğitimle ilgili her türlü parçalara ayrılabileceksiniz. Eğitimler tamamlandığında uluslararası geçerli “INLPTA” düzeyinde cinsel yaşam koçluğu sertifikasına sahip olacaksınız. Katılım koşulları: Kalitesiz Cinsel Yaşam hayatında olanlar, ilişkide, yetersizlik, kıskançlık, erken boşalma, tatminsizlik, yanlış cinsel inançlar, aldatmanın dayanılmaz hafifliği, yakalama, ya başarısız olursam korkusu, utangaçlık, sosyal fobiklik, yakışıklı erkek/güzel kız fobileri gibi cinsel yaşamınızı olumsuz Sorunlarının çözümünü isteyenler, uzaktaki ve mutlu hale getirmek isteyenler, İletişimin gücünü öğrenmek isteyenler, Cinsel Yaşam Koçu olmak isteyen herkes katılabilir.
Çok Özel Fiyatlar Taksit İmkanı Program Katılım Belgesi
14
Temel Seviye Programıyla; Yaşarken beyin frekanslarını kullanarak daha güçlü bir düşünme yöntemine sahip olabileceğiz, başarı yolunda evrensel iletişim tıkanıklıklarından kurtulabileceğiniz, içsel dünyanızda koşulsuz sevgi enerjisiyle bütünleşebileceksiniz. Dünyada ve Türkiye'de ilk kez NLP Lideri Mustafa Kılınç tarafından uygulanan Theta 777 E Temel ve Theta 777 E İleri Seviye Programı bir “özbilinç” program programıdır. Bilinçaltı yardımıyla özbilinçle düğme kurma sanatını öğretiyor. Theta 777 E harcama hedefi, kişinin önce kendini tanıması, bilinçaltı ve özbilinçle iletişim kurması, yükseklikte seviyelerin yükseltilmesi, AŞK, İŞ, PARA parçacıklarıki inanç ve yaklaşım kalıplarının gücünü göstermektedir. Sizde zihinsel ve evrensel iletişim tıkanıklıkları, kapanmış yerlerdeki enerji merkezlerinin dengelenmesi, korku, kaygı, evham vb. coğrafyası ile İŞ, AŞK ve PARA kısır döngülerinin kırılması için Theta 777 E'nin gücüyle ve başarıyla bütünleşin. Bilinçaltı sıkışmışlıklarınıza elveda deyin. Theta 777 E Programı tedavi önerisi, teşhis ve tedavi önerisi ve uygulamaz. Tıbbi sorunlarınız için tıbbi meslekler grubu olan doktorlarla birlikte çalışmayız. Katılım özellikleri: kendisiyle bütünleşmeyi isteyen herkes katılabilir.
Çok Özel Fiyatlar Taksit İmkanı Program Katılım Belgesi
15
THETA HEALİNG İLERİ SEVİYE DUYGU KODLAMALARININ BİLİNÇALTI KAYITLARINI GÖZDEN GEÇİRME  ÇATIŞAN DUYGU KALIPLARI İNANÇ KAYITLARININ YENİDEN YAPILANDIRILMASI  YENİ KİMLİK OLUŞUMU  THETA 777 E SEVİYESİNE İNME UYGULAMALARI  ENERJİ ALANLARININ AÇILMASI  RUHSAL BOYUTTA ÖĞRENME  BİLİNÇALTI KAYITLARININ YENİLENMESİ  BEYİN KİMYASALLARI NORADRENALİN SEVİYELERİ  SEROTONİN SEVİYELERİ  DÜŞÜNCELERİNİZİ YÖNETME UYGULAMALARI KUTSAL ZAMANI KULLANMAK  AFFETME İNANÇ KALIPLARI NELERDİR  THETA 777 E SÖZLÜ İZİN İSTEMEK  TOPRAKLANMA UYGULAMASI  ENERJİ KESME TEKNİĞİ AURA ALANI  KİŞİLER ARASINDA ENERJİ DEĞİŞİMİ  THETA 777 E GRUP ÇALIŞMASI VE UYGULAMASI  THETA 777 E ENERJİ TESTİ “SIR”  ENERJİ TESTİ UYGULAMALARI  İNANÇ SEVİYELERİNİZDE 4 BASAMAK  BEYNİNİZE Ç ÖĞRETME KALIBI  GÜVENLİK PROGRAMLARI  ANDA YAŞAMAK  GÜÇ DEĞİŞİM PROGRAMLARI  SEVGİ = BEYAZ  MELANKOLİ  PARA THETA 777 E ÖZGÜR İRADE VE DAVRANIŞ ÖZGÜRLÜĞÜ  SIKIŞMIŞLIKLARIN ÇÖZÜMÜ GELECEĞİN VİZYONUNU THETA 777 E İLE YARATMAK  RUHSAL İLİŞKİLER  LANETLERDEN KURTULMANIN YOLLARI  ZİHNİ TEMİZLEMEK  SEVGİ YASASI  KENDİNİ KEŞFET 
Çok Özel Fiyatlar Taksit İmkanı Program Katılım Belgesi