Mustafa Kılınç

NLP Uzmanları Dernek Başkanı

Merkezi Amerika’da bulunan Dünya NLP Master

Trainersleri arasında yer alan İlk ve Tek Türk.

MUSTAFA KILINÇ

Mustafa Kılınç

 

Türkiye’nin İlk ve Tek

NLP Uzman Eğitimcisi ve Siyasi Koç ünvanına sahip olan Kılınç; NLP bilimiyle kurumsal, bireysel gelişim ve değişim, insan kaynakları organizasyonu, liderlik ve etkin yöneticilik sanatı, etkin ve etkili iletişim sihirbazlığı, duygusal zeka, başarılı olmanın bilinçaltı düzeydeki sırları, etkin liderlik, girişimcilik ve takımdaşlık ruhu, motivasyon ve satış mühendisliği, ikna etme, yönlendirme ve hedef gerçekleştirme stratejileri ile ‘İNSAN’ faktörü kapsamında olağanüstü çalışmalara imza atan NLP Lideridir.

‘NLP Koçluğu’ ve ‘Siyasi Koçluk’

Türkiye’de İlk Kez ‘NLP Koçluğu’ ve ‘Siyasi Koçluk’ uygulamalarını başlatan Kılınç; NLP Uzmanları Dernek Başkanı görevini yürütmektedir.

‘NLP ile Etkin Koçluk’ ‘İçimizdeki Gerçek’ ‘NLP ile Başarının İç Oyunu’ ‘Etkin Liderlik’ ‘Kadınlar Ne İster Erkekler Ne Verir’ ‘Kişileri Yönlendiren 19 Davranış Kalıbı’, ‘Hayatınızı Kazanın’, ‘Mucize’ ve ‘Değişimin Şifreleri’ kitaplarının yazarıdır.

Mustafa Kılınç Kitapları

 

Mustafa Kılınç Kitapları

 

“İNSAN DÜŞÜNDÜĞÜ KADAR GÜÇLÜ İNANDIĞI KADAR DEĞERLİDİR”

“Yaşam yolculuğunda her şey; niyetin saflığı, iradenin odağı, karakterin kalitesi ve farkındalığın seviyesine bağlıdır.”